Ogłoszenia duszpasterskie 05.05.2024 r.

1. Dzisiaj szósta niedziela wielkanocna. Po południu o godz. 16:00 będzie Nabożeństwo Majowe.
  2. Za tydzień będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  3. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. W tym tygodniu przeżywamy:
  • poniedziałek – św. Filipa i Jakuba, apostołów, święto
  • wtorek – Uroczystość św. Stanisława, bpa i męcz., głównego patrona Polski i diecezji.
  1. Dziś w Szczepanowie rozpoczyna się odpust ku czci św. Stanisława.
  2. Od poniedziałku do środy będziemy przeżywać dni krzyżowe, podczas których będziemy się modlili o urodzaje. Udamy się do kapliczek w poniedziałek na Przenoszę, we wtorek koło SKR-u, i w środę koło szkoły. Zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie przed Mszą św. o godz. 17.45
  3. Msza św. codziennie o godz. 7.00 i 18:00, a po niej Nabożeństwo Majowe. Starajmy się licznie przychodzić na MAJÓWKI. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie przed Mszą św. o godz. 17.50.
  4. W najbliższą sobotę o godz. 09.00 będzie spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin. Natomiast w niedzielę o godz. 11.00 dzieci przystąpią do I Komunii św. Kto może niech przyjdzie na jedną z dwóch Mszy św. czyli na 7.00 lub 9.00.
  5. We wtorek siedmiu kandydatów z naszej parafii przyjęło święcenia lektoratu w Tymbarku. Życzymy im, aby pełniąc tą posługę byli odważnymi głosicielami słowa Bożego.
  6. Przed kościołem do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Trwajcie w miłości”, „Promyczek Dobra”.