Ogłoszenia duszpasterskie 21.04.2024 r.

1. Czwarta Niedziela Wielkanocna, którą przeżywamy, rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do życia konsekrowanego w świecie.
  • wtorek – uroczystość św. Wojciecha, bpa i męcz., głównego patrona Polski
  • czwartek – święto św. Marka Ewangelisty.
  1. Msze św. w tygodniu codziennie o 7.00 ,a ponadto w środę i piątek o godz. 18.00. W środę o godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża św. Jadwigi Wawelskiej, a następnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 zakończoną Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  2. W środę na popołudniowe nabożeństwo zapraszamy dzieci klas trzecich wraz z rodzicami.
  3. Wydział Teologiczny w Tarnowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza na studia magisterskie z teologii:

–  na specjalność kapłańską przygotowującą duchownych do pracy duszpasterskiej i katechetycznej. Zapisy w WSD w Tarnowie.

– na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej.

1. Szkoła Muzyczna I stopnia w Dobrej ogłasza nabór na następny rok szkolny dla uzdolnionych muzycznie dzieci od 6 lat i młodzieży do 14 lat w naszej Gminie. Zgłoszenia kandydatów w sekretariacie do 15 maja 2024
  2. W środę w OSP w Stróży w godz. 8.00 – 11.00 będą wypełniane wnioski obszarowe i rolnośrodowiskowe.
  3. Po Mszy św. są do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Trwajcie w miłości”, „Promyczek Dobra”.