Zaproszenie na PLENEROWE MISTERIUM BOLESNEJ CZĘŚCI RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO

Plenerowe Misterium bolesnej części Różańca świętego odbędzie się w Skrzydlnej w sobotę 06.05.2023 r. o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy na PLENEROWE MISTERIUM BOLESNEJ CZĘŚCI RÓŻAŃCA ŚWIETEGO do Skrzydlnej na godz. 18:00. To niezwykłe połączenie modlitwy różańcowej z przedstawieniem inscenizacji bolesnych tajemnic Różańca świętego w wykonaniu 80 osób. Jest to niecodzienna okazja do nieco innego przeżycia tajemnic bolesnych Różańca w pierwszą sobotę maja oraz zaproszenie do modlitwy za Ojczyznę, za rodziny i o pokój na świecie. Z Różańcem w ręku dla pokoju, dla rodziny, dla Ojczyzny, dla BOGA BÓG – OJCZYZNA – RODZINA – POKÓJ – RÓŻANIEC
Zobacz zaproszenia na to wydarzenie:
PLENEROWE MISTERIUM BOLESNEJ CZĘŚCI RÓŻAŃCA ŚWIETEGO – ZAPOWIEDŹ

Może Ci się również spodoba