Ogłoszenia duszpasterskie 06.04.2025 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

5 Niedziela Wielkiego Postu – 06.04.2025 r.

  1. Dzisiaj 5 niedziela Wielkiego Postu.
  2. Za tydzień będzie NIEDZIELA PALMOWA. Na sumie poświęcenie palm i procesja. Postarajmy się przynieść palmy wykonane przez siebie. Zachęcamy do wzięcia udziały w Gminnym Konkursie Palm. Regulamin znajduje się na tablicy ogłoszeń. Palmy należy zostawić w kościele. Dla każdego dziecka, które przyniesie palmę jest przewidziana słodka niespodzianka. Składka na tacę, jako jałmużna wielkopostna, przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  3. Msze św. codziennie o godz. 7.00 a ponadto w środę i w piątek o godz. 18.00. W środę o 17.30 różaniec poprowadzi Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus a następnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. W piątek Droga Krzyżowa o 17.30 i 20.00. O godz. 17.20 omówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej będzie w środę po Mszy św. .
  5. W Niedzielę Palmową o godz. 18.00 odbędzie się plenerowe Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez naszych parafian pod kierunkiem Ks. Jana. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. 
  6. Pamiętajmy o tym, aby z okazji Świąt Wielkanocnych podzielić się z potrzebującymi. Produkty żywnościowe można składać do wystawionego kosza, a ofiary pieniężne do skarbonki św. Antoniego.
  7. W najbliższą niedzielę Apostolska Grupa Młodzieżowa będzie rozprowadzać ozdoby wielkanocne z których dochód jest przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu do Medjugorie.
  8. Przed kościołem można kupić: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w Miłości”, „Niedziela” i „Promyczek Dobra”.

Może Ci się również spodoba