Ogłoszenia duszpasterskie 20.10.2024 r.

29 Niedziela Zwykła „A”- 21.10.2024 r.

1. Dzisiaj 29 niedziela zwykła. Po południu o godz. 16-tej nabożeństwo różańcowe a po nim Msza św.
  2. We wtorek obchodzimy Uroczystość św. Jana Pawła II, Patrona Małopolski i Zakliczyna.
  3. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić rocznicę poświęcenia miejscowego kościoła.
  4. Msza św. codziennie rano o godz. 7.00 i po południu o godz. 17-tej. Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 17-tej a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 16-tej. Zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca w kościele i w domu. Prosimy, aby w tym tygodniu Nabożeństwo Różańcowe poprowadziły: poniedziałek Róża św. św. Urszuli Ledóchowskiej, DSM i klasy 1, wtorek klasy 2-3, środę Róża św. bł. Anieli Salawy, klasy 4, czwartek  klasa 5-6, piątek Róża św. Anny, klasy 7-8. W tym tygodniu będziemy się modlili w intencji misji świętych z okazji rozpoczynającego się tygodnia misyjnego.
  5. Bardzo prosimy, aby zachować porządek przy sprzątaniu cmentarza. Szkło po zniczach,  elementy z tworzyw sztucznych wrzucamy do kontenera, natomiast pozostałe śmieci do śmietnika koło kontenera. Na tablicy ogłoszeń i internetowej stronie parafii został umieszczony Regulamin naszego cmentarza oraz skrótowy regulamin, który został przedyskutowany z Radą Duszpasterską. Prosimy o jego przestrzeganie.
  6. Wypominki można składać w zakrystii. Prosimy o zaznaczenie wypominków listopadowych, które będą czytane przez cały listopad i rocznych, które będą czytane od grudnia do października.
  7. W najbliższą niedzielę i 1 listopada Apostolska Grupa Młodzieżowa będzie rozprowadzała znicze z których dochód jest przeznaczony m. in. na dofinansowanie wyjazdu do Medjugorie.
  8. Pamiętajmy o zmianie czasu z soboty na niedzielę.
  9. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Szczyrzyckiej zaprasza w najbliższą sobotę na wykład ks. prof. Krzysztofa Kościelniaka z cyklu: „Islam a chrześcijaństwo” i Koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarków o godz. 17.00. Bliższe informacje są na afiszu.
  10. Po Mszy św. polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości”, „Niedziela”, „Promyczek Dobra”.