Konsekracja Kościoła pw. św. Anny – 25.07.2021 r.

Dnia 25.07.2021 r. Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Andrzej Jeż dokonał konsekracji naszego kościoła parafialnego pw. św. Anny. W uroczystości brali udział licznie obecni kapłani. W uroczystość nie mogło zabraknąć wiernych z naszej wspólnoty parafialnej, którzy licznie przybyli na Msze św. o godz. 10:00, aby uczestniczyć w tym ważnym dla naszej parafii wydarzeniu. Serdeczne Bóg zapłać dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie i przeżycie UROCZYSTOŚCI KONSEKRACJI NASZEGO KOŚCIOŁA PW. ŚW. ANNY.
Zachęcamy do przeczytania artykułu na stronie GOŚCIA NIEDZIELNEGO oraz obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:
Serce Skrzydlnej – Gość Niedzielny