Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2024 r.

1. Dzisiaj przeżywamy 21 niedzielę zwykłą.
  2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość N.M.P. Częstochowskiej. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w tej uroczystości. Msza św. o godz. 7.00.
  3. Ponadto w tym tygodniu obchodzimy:
  • wtorek – wspomn. Św. Moniki,
  • środa – wspomn. św. Augustyna, bpa i dok. Kość.,
  • czwartek – wspomn. męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  1. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek o godz. 18-tej. W środę o godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża św. Moniki a następnie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy a w piątek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  2. Od najbliższej niedzieli Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00.
  3. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. Pamiętajmy, aby do niej przystąpiły dzieci i młodzież na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedziele po Prymarii.
  5. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w Misterium Chwalebnej Drogi, które odbędzie się w przy naszym kościele dziś o godz. 17:00. Jest to teatralna inscenizacja 5 tajemnic chwalebnych Różańca, przygotowana przez ks. Bogdana z grupą ponad 40 naszych parafian. Udział Misterium może być piękną formą duchowego odkrycia tajemnic różańcowych.
  6. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Trwajcie w miłości”, „Promyczek Dobra”.