Ogłoszenia duszpasterskie 07.07.2024 r.

 1. Dziś 14 niedziela zwykła. Msze św. są o godz. 7.30, 10.00 i 16.00.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
 • poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezb.
 • czwartek – święto św. Benedykta, opata i patrona Europy
 • piątek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.
 • sobota – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diec.
 1. Msze św. w tym tygodniu codziennie rano o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek także o godz. 18.00. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek wystawienie Najświętszego sakramentu od 17:30 i zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego.
 2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się 3-dniowy odpust w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej. Program odpustu jest umieszczony w gablocie parafialnej.
 3. Ochotnicza Straż Pożarna w Skrzydlnej zaprasza wszystkich na PIKNIK RODZINNY, który rozpocznie się dzisiaj od godz. 14:30.
 4. Gmina Dobra, Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej oraz Parafia w Dobrej zapraszają na Letni Koncert Kameralny, który odbędzie się  14 lipca 2024 r. o godz. 17.00 w Kościele pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Dobrej.
 5. Organizowana jest pielgrzymka do Skarżyska Kamiennej, Niepokalanowa, Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Gibel i Częstochowy, która odbędzie się w dniach 19-21 lipca br. Szczegóły i kontakt do organizatorów jest na tablicy ogłoszeń.
 6. Zapraszamy na przedstawienie Misterium części światła Różańca św., które przybliży wydarzenia z II części Różańca, czyli tajemnice światła. Plenerowej przedstawienie odbędzie się na placu przed kościołem w najbliższą niedzielę o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy do przybycia i zgłębienia tajemnic światła.
 7. Przed kościołem do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Promyczek Dobra”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się”.

Może Ci się również spodoba