Ogłoszenia duszpasterskie 04.08.2024 r.

1. Dzisiaj 18 niedziela zwykła.
  2. W najbliższą niedzielę w naszej Parafii będzie całodzienna adoracja. Rozpocznie się po Mszy św. porannej i będzie trwała aż do Mszy św.  o godz. 16-tej. Będzie ona w przerwach między mszami. Postarajmy znaleźć czas, aby trwać przy Chrystusie, który jest obecny w Najświętszym Sakramencie polecając siebie, rodziny, parafię, naszą Ojczyznę.
  3. W tym tygodniu obchodzimy w:
  • wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego,
  • czwartek – św. Dominika, prezb.,
  • piątek – św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziew. i męcz.

patronki Europy, święto,

• sobota – Święto św. Wawrzyńca diak. i męczennika.
  1. Msze św. w tym tygodniu, o godz. 7.00 a ponadto w środę i piątek o godz. 18-tej.
  2. W przyszłą niedzielę naszymi ofiarami zechciejmy wesprzeć Uniwersytet Papieski J. P. II w Krakowie i Tarnowie.
  3. Zachęcamy do uczestniczenia w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej do Częstochowy, która będzie w dniach 17-25 sierpnia.
  4. Zachęcamy również do udania się w pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd w piątek tj. 16 sierpnia o godz. 4.30. Koszt przejazdu 30 zł. Zapisy są przyjmowane w supersamie.
  5. Dariusz dyrektor ze Śnieżnicy zaprasza na jutrzejszą Mszę św. odpustową o godz. 17.00 podczas której nastąpi wprowadzenie relikwii bł. Karoliny Kózka. Bliższe informacje ą na afiszu.
  6. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny, „Trwajcie w miłości” i „Promyczek Dobra”, „Niedziela”.