Ogłoszenia duszpasterskie 30.06.2024 r.

1. Dziś 13 niedziela zwykła.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
  • wtorek – święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej,
  • środa – święto św. Tomasza Apostoła,
  • sobota – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.
  1. Msze św. W tym tygodniu codziennie rano o godz. 7.00, a ponadto w środę, piątek i sobotę także o godz. 18.00.
  2. Od pierwszej niedzieli lipca aż do ostatniej niedzieli sierpnia w naszym kościele będą odprawiane Msze św. o godz. 7.30, 10.00 oraz 16.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. Spowiedź codziennie przed Mszą św. A w piątek od godziny 17.00.
  4. Posługa sakramentalna chorych będzie w piątek od godziny 9.00.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie na godz. 18.00. Zachęcamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
  6. W najbliższą niedziele po prymarii będzie zmiana tajemnic różańca św.
  7. Składam serdeczne podziękowanie ks. Bogdanowi i tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Pikniku Parafialnego w ubiegłą niedzielę.
  • Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Trwajcie w miłości”, „Mały Gość Niedzielny”, „Promyczek Dobra”.