Uroczystość Wniebowzięcia NMP – 15.08.2021 r.

Tradycyjnie w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny dziękowaliśmy Bogu za otrzymane plony. Mieszkańcy Przenoszy przygotowali wieniec, który uroczyście został przyniesiony do naszego kościoła wraz z darem chleba, kołacza i owoców, jako podziękowanie Bogu za to, co otrzymujemy każdego dnia dzięki Bożej Opatrzności.
Sumie przewodniczył Ks. Prof. Krzysztof Kościelniak, który wygłosił okolicznościowe kazanie i poświęcił przyniesione wieńce.
Serdecznie dziękujemy za przygotowanie wieńca dożynkowego mieszkańcom Przenoszy. Dziękujemy Zespołowi Regionalnemu Skrzydlanie oraz zespołowi Zbrudz z Tarnopola.
Dziękując Bogu za otrzymane dary jednocześnie modlimy się o błogosławieństwo Boże na każdy dzień naszego życia.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości:

(Zob. Uroczystość Wniebowzięcia NMP – 15.08.2021 r. (Fot. A. Wolny)