Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2024 r.

25 Niedziela Zwykła „B”- 22.09.2024 r.

1. Dzisiaj 25 niedziela zwykła. Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest jako nasz pomoc dla osób dotkniętych powodzią.
  3. poniedziałek – wspomn. św. Pio z Pietrelciny, prezb.,
  4. piątek – wspomn. św. Wincentego a’Paulo, prezb.,
  5. sobota – wspomn.  św. Wacława, męcz.
  6. Msze św. w tym tygodniu o godz. 7.00 a ponadto w środę i piątek o godz. 18.00. W środę o godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża św. Anieli Salawy, następnie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy a po niej Msza św. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego a następnie Msza św.
  7. Zmiana tajemnic w przyszłą niedzielę po prymarii.
  8. Wójt gminy zaprasza do wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej na Przenoszy, w najbliższa niedzielę I termin 14.00, II termin 14.15. Również za tydzień te wybory będą w szkole na Woli Skrzydlańskiej I termin 17.00, II termin 17.15.
  9. Stowarzyszenie Miłośników Historii, Tradycji i Kultury Ziemi Skrzydlańskiej zaprasza na konferencję naukową w najbliższą sobotę w remizie OSP w Skrzydlnej o godz. 15.00: Skrzydlna – dziedzictwo przeszłości. W 600 – lecie uzyskania przywilejów miejskich. Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa archiwalnych fotografii, warsztaty kaligrafii, jarmark skrzydlański.  Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
  10. Po Mszy św. polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości”, „Niedzielę”, „Promyczek Dobra”.