Ogłoszenia duszpasterskie 28.07.2024 r.

1. Dzisiaj 17 niedziela w ciągu roku. W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy odpust ku czci św. Anny – Patronki nowego kościoła. Msze św. o 7.30, 11.00 – suma odpustowa i 16.00.
  • poniedziałek – wspomn. św. Marty, Marii i Łazarza
  • środa – wspomn. św. Ignacego z Loyoli, prezb.,
  • czwartek – wspomn. św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i doktora Kościoła,
  • niedziela – wspomn. św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, patrona proboszczów.
  1. Msze św. codziennie o godz. 7.00, ponadto w środę, piątek i sobotę o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek w którym modlimy się w intencji kapłanów i o nowe powołania, pierwszy piątek poświęcony Sercu Bożemu i misjom świętym. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. a w piątek od 17-tej. Również w piątek od 17-tej będzie adoracja Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramentem. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tej adoracji.
  3. W tym tygodniu w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie na godz. 18.00. Postarajmy się licznie przyjść do naszej świątyni i przynieśmy na nie lampiony.
  4. Do chorych udam się z posługą sakramentalną w piątek o godz. 9.00.
  5. Zmiana tajemnic w przyszłą niedzielę po prymarii.
  6. Jak co roku organizowana jest pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd w piątek tj. 16 sierpnia o godz. 4.30. Koszt przejazdu 30 zł. Zapisy będą przyjmowane w supersamie. Serdecznie zachęcamy do udania się do tego świętego miejsca.
  7. W dniach od 4 do 11 sierpnia w parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu odbędzie się Tygodniowy Odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Program na tablicy ogłoszeń.
  8. Rolnicy mogą składać w Gminie wnioski dotyczące podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju w miesiącu sierpniu. Bliższe informacje są na tablicy ogłoszeń.
  9. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Trwajcie w miłości”, „Mały Gość Niedzielny”, „Promyczek Dobra”.