Ogłoszenia duszpasterskie 14.07.2024 r.

1. Dziś 15 niedziela zwykła.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się trzydniowy odpust w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej. Zachęcamy do udziału w odpuście. Szczegółowy plan na tablicy ogłoszeń. Jako pielgrzymi mamy zaproszenie szczególnie jutro na 18:00
  3. W tym tygodniu wspominamy:
  • poniedziałek – wspomn. św. Bonawentury, bp. i dok. Kośc.,
  • wtorek – wspomn. Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  • czwartek – wspomn. św. Szymona z Lipniy, prezb.
  1. Msze św. w tym tygodniu codziennie rano o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek także o godz. 18.00.
  2. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie będzie w przyszłą niedzielę
  3. 42 Piesza Pielgrzymka Tarnowskiej do Częstochowy pod hasłem „Żyję w Kościele” odbędzie od 17 do 25 sierpnia. Zapraszamy się do wybrania się na pielgrzymi szlak w duchu wynagrodzenia Bogu za grzechy, z prośbą o dar pokoju na świecie oraz umocnienie wiary w Kościół Chrystusowy. Zapisy prowadzone są w kancelarii Matki Bożej Bolesnej w Limanowej. Koszt udziału to 200 zł od osoby, druga osoba z domu 150 zł, kolejne po 100 zł, a dzieci 75 zł. Więcej informacji jest na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej Pieszej Pielgrzymki.
  4. Zapraszamy na plenerowe przedstawienie Misterium Świetlistej Drogi, które odbędzie się dzisiaj o godz. 18:00 na placu przed kościołem. Przedstawienie przygotowane przez grupę 50 osób z naszej parafii przybliży nam sceny ewangeliczne, a szczególnie 5 tajemnic światła. Serdecznie zapraszamy do przybycia i zgłębienia tajemnic światła przez przygotowane inscenizacje biblijne.
  5. Przed kościołem do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się”.