Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2024 r.

 1. Dzisiaj 11 niedziela zwykła.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
 3. poniedziałek – wspomn. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak,
 4. piątek – wspomn. Św. Alojzego Gonzagi, zak.
 5. Msze św. w tygodniu codziennie o 7.00 a ponadto w środę i piątek o godz. 18.00. W środę o godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża św. Moniki a następnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 zakończoną Koronką do Miłosierdzia Bożego.
 6. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie w piątek o godz. 8.00. Spowiedź św. codziennie przed mszą św. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z Sakramentu Pokuty, aby z czystym sercem podziękować za kolejny rok szkolny i prosić o szczęśliwe przeżycie wakacji.
 7. W środę podczas Mszy św. zostaną przyjęte do DSM dziewczęta z klasy trzeciej.
 8. W najbliższą niedzielę przy naszym kościele odbędzie się „PIKNIK PARAFIALNY”. Rozpocznie się o godz. 17.00, a zostanie zakończony Apelem Maryjnym. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na to wspólne spotkanie, które będzie okazją do wspólnego spotkania się oraz duchowego ubogacenia przez świadectwa osób ze wspólnoty Cenacolo, występy zespołów oraz wspólną zabawę. Świadectwa usłyszymy także przed Mszami św.
 9. Zachęcamy nauczycieli i wychowawców na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 2 lipca. Wyjazd z parkingu przy plebanii w Tymbarku o godz. 5.30. Koszt około 80 zł. Zapisy w zakrystii do następnej niedzieli. Bliższe informacje są na afiszu.
 10. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci i młodzieży pragnących trenować w KS Stradomka odbędzie się przyszłą niedzielę o godz. 14:00 w Remizie OSP Skrzydlna.
 11. Bardzo prosimy o uporządkowanie grobów na cmentarzu oraz placu wokół grobów.
 12. Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej zaprasza na  Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego 22 czerwca o godz. 00 w Parku im. Małachowskich w Dobrej.
 13. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości”, „Promyczek Dobra”.

Może Ci się również spodoba