Ogłoszenia duszpasterskie 09.06.2024 r.

1. Dzisiaj 10 niedziela zwykła w ciągu roku.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
  3. wtorek – wspomn. św. Barnaby, Apostoła,
  4. środa – wspomn. błogosławionych męczenników Romana Sitko, prezbitera i Towarzyszy,
  5. czwartek – wspomn. Świętego Antoniego z Padwy, prezb. i dokt. Kośc.,
  6. piątek – wspomn. Bł. Michała Kozala, bpa i męcz.
  7. Msze św. w tygodniu codziennie o 7.00, a ponadto w środę i piątek o godz. 18.00. W środę o godz. 17.30 różaniec poprowadzi Róża św. Kingi Wawelskiej, a następnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 zakończoną Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  8. W najbliższą niedzielę będzie Diecezjalne święto Rodziny oraz 25 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Starym Sączu. Zachęcamy, aby udać się na uroczystą sumę o godz. 11.00. Natomiast w tym dniu w Sanktuarium w Pasierbcu będzie Msza św. o godz. 16:00 dla małżeństw starających się o potomstwo.
  9. W najbliższą sobotę przypada 12 rocznica objęcia diecezji przez bpa Andrzeja Jeża. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszym pasterzu.
  10. Egzamin klasy VII przed przyjęcie Sakramentu Bierzmowania będzie w środę o godz. 16.00 prosimy o przybycie rodziców.
  11. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Trwajcie w Miłości”, „Promyczek Dobra.