Ogłoszenia duszpasterskie 19.05.2024 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  2. Jutro drugi Dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  4. Msza św. codziennie o godz. 7.00 i 18:00, a po niej Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.50.
  5. W tym tygodniu w czwartek obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za kapłanów i o nowe powołania.
  6. W piątek przypada Dzień Modlitwy za Kościół w Chinach. W naszych modlitwach pamiętajmy o tej intencji.
  7. Zachęcamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Trwajcie w miłości”, „Promyczek Dobra” i nowe bardzo interesujące czasopismo „Misyjne Drogi”.