Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2024 r.

26 Niedziela Zwykła „B”- 29.09.2024 r.

1. Dzisiaj 26 niedziela zwykła.
  3. poniedziałek – wspomn. św. Hieronima, prezb. I dok. Kośc.,
  4. wtorek – wspomn. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziew., dok. Kość.,
  5. środa – wspomn. św. Aniołów Stróżów,
  6. piątek – wspomn. św. Franciszka z Asyżu,
  7. sobota – wspomn. Św. Faustyny Kowalskiej, zak.
  8. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca października.
  9. Nabożeństwo Różańcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18-tej a w niedziele przed Mszą św. o godz. 16-tej. Zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca w kościele i w domu.
  10. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. natomiast w piątek od godz. 17-tej. Również od tej godziny adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.30 będzie różaniec a po nim Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  11. W piątek udamy się do chorych.
  12. W tym tygodniu w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie na godz. 18.00. Postarajmy się licznie przyjść do naszej świątyni i przynieśmy na nie lampiony.
  13. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i rodziców w czwartek na nabożeństwo.
  14. Liturgiczne spotkanie młodzieży klasy ósmej przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania będzie w piątek.
  15. Spotkanie Rady Duszpasterskiej będzie w środę po Mszy św.
  16. W najbliższą sobotę w Dobrej rozpocznie się kurs przedmałżeński. Spotkania będą sali duszpasterskiej przy kościele w sobotę o godz. 19.00 i w niedzielę o 12.00. Zakończenie kursu 27.10.2024. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  17. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości”, „Niedziela”, „Promyczek Dobra” a w zakrystii jest do nabycia „Kalendarz Rolników”.