Ogłoszenia duszpasterskie 19.03.2023 r.

1. Dzisiaj 4 niedziela Wielkiego Postu. Po sumie Droga krzyżowa. O godz. 15.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św.
  2. Jutro będziemy obchodzić uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Postarajmy się przybyć licznie do Kościoła, aby prosić go o opiekę w naszych rodzinach. Msze św. w tym dniu o 7.00 i 17.00.
  3. W sobotę będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia. Z obchodami tego dnia jest związana praktyka Duchowej Adopcji dziecka poczętego. Polega ona na odmawianiu przez dziewięć miesięcy jednej tajemnicy różańcowej oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka, którego życie jest zagrożone. W tym dniu będzie można złożyć specjalne przyrzeczenie oraz otrzymać deklarację Duchowej Adopcji. Zachęcamy do licznego udziału w tej uroczystości.
  4. W piątek przypada Dzień Misjonarzy Męczenników, a w niedzielę Dzień Modlitw za Więźniów.
  5. W przyszłą niedzielę składka jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie jako  jałmużna wielkopostna.
  6. W tygodniu Msze św. codziennie o godz. 7.00, a ponadto w poniedziałek, środę i w piątek o godz. 17.00. W piątek Droga Krzyżowa o 16.30 i 19.30, a o godz. 16.20 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. Sołtys Woli Skrzydlańskiej zaprasza do wzięcia udziału w zebraniu wiejskim w najbliższą niedzielę w Domu Ludowym o godz. 17.00.
  8. Pamiętajmy o zmianie czasu na letni w nocy z soboty na niedzielę.
  9. Przed kościołem do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”. „Mały Gość Niedzielny”, „Promyczek Dobra”.