Ogłoszenia duszpasterskie 07.08.2022 r.

  1. Dzisiaj 19 niedziela zwykła.
  2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Dominika, prezb.,
  • wtorek – św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziew. i męcz.

                    patronki Europy, święto,

  • środa – Święto św. Wawrzyńca diak. i męczennika,
  • czwartek – wpomn. Św. Klary, dziew.
  1. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 7:00 a ponadto w środę, czwartek i piątek o godz. 18.00. W piątek zapraszamy na Adoracje przed Najświętszym Sakramentem od godz. 17.30 zakończoną Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  2. W czwartek nasza wspólnota parafialna będzie przeżywać całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Adorację rozpoczniemy po Mszy św. porannej i zakończymy Mszą św. o godz. 18:00. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w adoracji i modlitwy w intencji naszej diecezji, naszej parafii i naszych rodzin. Bardzo prosimy Róże Różańcowe o poprowadzenie adoracji według ustalonego porządku.
  3. W piątek tj. 19 sierpnia udamy się w pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej. Jest organizowany bus. Koszt przejazdu 35 zł. Zapisy są przyjmowane w supersamie. Serdecznie zachęcamy do udania się do tego świętego miejsca.

Może Ci się również spodoba