Ogłoszenia duszpasterskie 24.07.2022 r.

1. Dzisiaj 17 niedziela w ciągu roku. W naszym parafialnym kościele przeżywamy odpust ku czci św. Anny – Patronki nowego kościoła i dziękujemy Dobremu Bogu za konsekrację naszego kościoła, która miała miejsce rok temu. Msze św. o 7.30, 11.00 połączona z procesją i 16.00. Dzisiaj Niedziela Synodalna.
  • poniedziałek – święto św. Jakuba, Apostoła,
  • wtorek – wspomn. św. Joachima i Anny,
  • piątek – wspomn. św. Marty.
  1. Msze św. codziennie o godz. 7.00, ponadto w środę i piątek o godz. 18.00. W środę Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  2. Zmiana tajemnic w przyszłą niedzielę po prymarii.
  3. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę, która jest będzie w dniach od 5 do 8 sierpnia (wyjazd w piątek pod wieczór a przyjazd w poniedziałek w wieczornych godzinach). Na szlaku tej pielgrzymki znajdują się: Gietrzwałd, Święta Lipka, Gierłoż, Augustów, Sokółka, Święta Woda, Grabarka. Cena pielgrzymki 760 zł. Zapisy i zadatek 250 zł w zakrystii. Bliższe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń internetowej stronie naszej Parafii.
  4. W ostatnich dniach swoje imieniny obchodził ks. Bogdan. W imieniu swoim i wszystkich parafian składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitych łask Bożych na każdy dzień życia kapłańskiego oraz szczególnej opieki Maki Bożej i patronów naszej parafii św. Mikołaja i św. Anny. Jednocześnie dziękujemy za wszelki zaangażowanie w życie naszej parafii i dobro, które na co dzień czyni.