Ogłoszenia duszpasterskie 17.07.2022 r.

 1. Dzisiaj 16 niedziela w ciągu roku. Składka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • poniedziałek – św. Szymona z Lipnicy, prezb.
 • piątek – Święto św. Marii Magdaleny
 • sobotę – Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
 1. Msze św. w tygodniu codziennie rano o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek także o godz. 18.00.
 2. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość odpustową ku czci patronki nowego kościoła – św. Anny. Suma odpustowa o godz. 11.00. W tygodniu odprawiamy nowennę do św. Anny. Zachęcamy także do skorzystania ze spowiedzi, aby w stanie łaski przeżyć odpust parafialny.
 3. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów i możliwość złożenia ofiary do puszek na MIVA Polska w ramach akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 bezpiecznie przejechany kilometr. Ofiara na zakup samochodów na misje.
 4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarę złożoną na tacę przed tygodniem, która wyniosła 4820 zł i została przekazana na misję. Podziękowanie wyraża także ksiądz misjonarz.
 5. W ostatnim czasie zostały zamontowane nowe balustrady na schodach zewnętrznych i murku przy kościele. Składamy serdeczne podziękowania za ich montaż: P. Ludwikowi Gocalowi i P. Grzegorzowi Jaśkiewiczowi.
 6. Zachęcamy do uczestniczenia w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej do Częstochowy, która będzie w dniach 17-25 sierpnia.
 7. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” „Miłujcie się”

Może Ci się również spodoba