Ogłoszenia duszpasterskie 10.07.2022 r.

1. Dziś 15 niedziela zwykła. Składka przeznaczona jest na działalność misyjną prowadzoną przez Ks. Marka Dziedzica – misjonarza w Afryce. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienie:
  • w poniedziałek – św. Benedykta, opata i patrona Europy, święto
  • we wtorek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.,
  • w środę – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, patronów diecezji,
  • w piątek – św. Bonawentury, bp. i dok. Kośc.,
  • w sobotę – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel,
  1. Od piątku do niedzieli będzie odpust w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej. Zachęcamy do udziału w odpuście. Szczegółowy plan znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  2. Msze św. w tym tygodniu codziennie rano o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek także o godz. 18.00.
  3. Za dwa tygodnie będziemy przeżywać odpust ku czci św. Anny. Od piątku rozpocznie się 9-cio dniowa Nowenna do św. Anny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. XXXX Piesza Pielgrzymka Tarnowskiej do Częstochowy odbędzie od 17 do 25 sierpnia. Zachęcamy do pielgrzymowania. Zapisy prowadzone są przez ks. przewodnika w Bazylice w Limanowej. Więcej informacji jest na stronie internetowej Pieszej Pielgrzymki.
  5. Dzisiaj od godz. 14:00 na stadionie sportowym odbędzie się Piknik rodzinny organizowany przez OSP Skrzydlna. Zachęcamy do uczestnictwa.
  6. Mobilne Centrum Diagnostyki przeprowadzi badania pod kątem: osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli i saturacji krwi. Możliwość wykonania badań we wtorek od 8:30 na parkingu przy kościele. Szczegóły na ulotkach i tablicy ogłoszeń.
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Antoni Nowak i Roman Matykiewicz. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.