Ogłoszenia duszpasterskie 03.07.2022 r.

1. Dziś 14 niedziela zwykła. Msze św. są o godz. 7.30, 10.00 i 16.00.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
  • środa – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.,
  • piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezb.
  1. Msze św. w tym tygodniu codziennie rano o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek o godz. 18.00. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek na modlitwę za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a w piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W przyszłą niedzielę (10 lipca) odbędzie się pielgrzymka autokarem na Jasną Górę. Zapisy do środy włącznie. Zachęcamy do wyjazdu.
  3. Został przygotowany projekt witraży na kolejne okna za obrazem Matki Bożej. Można go zobaczyć w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej. Bardzo prosimy o ewentualne sugestie.
  4. Bardzo prosimy o zadbanie o porządek na naszym cmentarzu parafialnym. Pamiętajmy o segregacji śmieci i o potrzebie podlewania kwiatów w czasie upałów.
  5. Gmina Dobra oraz Parafia Dobra zapraszają na Letni Koncert Kameralny, który odbędzie się 10 lipca 2022 r. o godzinie 17:00 w Zabytkowym kościele. Wystąpi kwartet smyczkowy.