Ogłoszenia duszpasterskie 26.06.2022 r.

1. 13 niedziela zwykła. Za tydzień po porannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
  • wtorek św. Ireneusz, bpa i męcz.,
  • sobotę – Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej, święto.
  1. W środę obchodzimy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu modlimy się szczególnie za naszego papieża Franciszka. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
  2. Od pierwszej niedzieli lipca aż do ostatniej niedzieli sierpnia w naszym kościele będą odprawiane msze św. o godz. 7.30, 10.00 oraz 16.00.
  3. Msze św. w tym tygodniu codziennie rano o godz. 7.00, a ponadto w piątek i sobotę także o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca lipca. Spowiedź codziennie przed mszą św., a w piątek od godziny 17.00. Posługa sakramentalna dla chorym w pierwszy piątek miesiąca od godziny 8:30. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie na godz. 18.00. Zachęcamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
  5. Ojcowie Redemptoryści zapraszają na Wielki Odpust Tuchowski, który rozpocznie się od 1 lipca i potrwa do 10 lipca. Szczegóły na plakacie.