Ogłoszenia duszpasterskie 22.10.2023 r.

  1. Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny i Uroczystość św. Jana Pawła II patrona Małopolski. Po południu o godz. 16:00 nabożeństwo różańcowe i Msza św., a następnie montaż słowno–muzyczny poświęcony św. Janowi Pawłowi II.
  2. Nabożeństwo Różańcowe codziennie po mszy św. o godz. 17:00. Zachęcamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie, które będziemy ofiarować w intencji misji w rozpoczynającym się dzisiaj Tygodniu Misyjnym. Prosimy, aby Nabożeństwo Różańcowe poprowadziły wraz z Różami: poniedziałek klasy 1-2, wtorek klasy 3, środę klasy 4-5, czwartek klasa 6, piątek klasy 7-8.
  3. W sobotę obchodzimy święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić rocznicę poświęcenia miejscowego kościoła.
  5. W dniu 18 listopada, czyli w sobotę planujemy pielgrzymkę do Częstochowy połączoną ze zwiedzaniem tego świętego miejsca. Wyjazd o godz. 2.00 sprzed kościoła. Wyżywienie we własnym zakresie. Koszt 105 zł. Zapisy w zakrystii.
  6. W niedzielę przy kościele i Uroczystość Wszystkich Świętych przy cmentarzu Apostolska Grupa Młodzieżowa będzie rozprowadzała znicze, z których dochód będzie przeznaczony na wakacyjny wyjazd na Festiwal Młodych do Medjugorie.
  7. Pamiętajmy o zmianie czasu z soboty na niedzielę.
  8. W sobotę o godz. 10:00 będzie spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Zachęcamy do dołączenia do ministrantów chłopców z klasy 3 oraz starszych.
  9. W środę o godz. 19.00 w szkole w Dobrej będzie zebranie dotyczące wymiany pieców i pozyskiwania na nie środków. Bliższe informacje są na tablicy ogłoszeń.
  10. Polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Trwajcie w miłości” oraz „Promyczek Dobra”.

Może Ci się również spodoba