Ogłoszenia duszpasterskie 15.10.2023 r.

1. Przeżywamy dziś 28 niedzielę zwykłą i XXIII Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na stypendia Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość św. Jana Pawła II, patrona województwa. Również ta niedziela to Światowy Dzień misyjny. Składka jest przeznaczona na misje.
  • poniedziałek – wspomn. św. Jadwigi Śląskiej
  • wtorek – wspomn. św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.,
  • środa– święto św. Łukasza Ewangelisty patrona Służby Zdrowia,
  • piątek – wspomn. św. Jana Kantego, prezb.
  1. Msza św. codziennie rano o godz. 7.00 i po południu o godz. 17:00. Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 17:00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 16:00. Zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca w kościele i w domu. Prosimy, aby Nabożeństwo różańcowe poprowadziły wraz z Różami: poniedziałek klasy 1-2, wtorek klasy 3, środę klasy 4-5, czwartek klasa 6, piątek klasy 7-8.
  2. W najbliższą niedziele po Mszy św. wieczornej zapraszamy na montaż słowno– muzyczny poświęcony św. Janowi Pawłowi II przygotowany przez naszą młodzież pod kierunkiem ks. Bogdana.
  3. W przyszłą niedzielę będzie liczenie wiernych uczęszczających do kościoła oraz przystępujących do Komunii św.
  4. Spotkanie Rady Duszpasterskiej będzie w najbliższą środę po różańcu.
  5. Wypominki można składać w zakrystii. Prosimy o zaznaczenie wypominków listopadowych, które będą czytane przez cały listopad i rocznych, które będą czytane od grudnia do października.
  6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Z tej okazji porządkujemy groby naszych zmarłych. Bardzo prosimy, aby zachować porządek przy sprzątaniu. Szkło po zniczach, elementy z tworzyw sztucznych wrzucamy do kontenera, natomiast pozostałe śmieci do śmietnika koło kontenera.
  7. Polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Trwajcie w miłości” oraz „Promyczek Dobra”.