Ogłoszenia duszpasterskie 10.09.2023 r.

 1. Dzisiaj w 23 niedzielę zwykłą rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • środa – wspomn. św. Jana Chryzostoma, bpa i dok. Kośc.,
 • czwartek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
 • piątek – wspomn. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,
 • sobota – wspomn. św. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa, męcz.
 1. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
 2. Ponadto w najbliższą niedzielę zbiórka do puszek jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
 3. Msze św. w tym tygodniu o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek o godz. 18.00. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.45, a wcześniej różaniec, który poprowadzi Róża św. Siostry Faustyny. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.
 4. Zapraszamy na spotkanie Akcji Katolickiej w środę po Mszy św.
 5. Spotkanie chóry parafialnego w czwartek o godz. 18.00. Zapraszamy tych którzy do niego należą oraz chętnych do włączenia się w jego szeregi.
 6. Zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjna na spotkanie w sobotę o godz. 10.45 oraz dziewczęta, które chciałyby do niej należeć.
 7. Od piątku rozpoczyna się tygodniowy odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej w Limanowej. Program odpustu jest wywieszony w gablocie. Nasz parafia jest zaproszona do sanktuarium w czwartek tj. 21 września na godz. 10.00. Zachęcany do indywidualnego udania się na Uroczystość Odpustową.
 8. W tym tygodniu rozpoczęły się prace związane z wymianą blachy miedzianej i podkładów od strony północnej na nowym kościele. Są one prowadzone przez Firmę Jacka Robaka DACH SYSTEM.
 9. Z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Janina Leśniak z Woli Skrzydlańskiej, której pogrzeb będzie jutro o godz. 14.00.
 10. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Promyczek Dobra”.

Może Ci się również spodoba