Ogłoszenia duszpasterskie 26.03.2023 r.

1. Dzisiaj 5 niedziela Wielkiego Postu. O godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św.
  2. Najbliższa niedziela to NIEDZIELA PALMOWA – na sumie poświęcenie palm i procesja. Postarajmy się przynieść palmy wykonane przez siebie. Zachęcamy do wzięcia udziały w Gminnym Konkursie Palm. Palmy należy zostawić w kościele. Regulamin znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Gminy Dobra. Dla każdego dziecka, które przyniesie palmę jest przewidziana słodka niespodzianka. Składka na tacę, jako jałmużna wielkopostna przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie
  3. Spowiedź św. przedświąteczna będzie w sobotę od 9.00 do 12.00 z półgodzinną przerwą o 10.30.
  4. Zmiana tajemnic w najbliższą niedziele po prymarii.
  5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszą sobotę miesiąca kwietnia.
  6. Msze św. codziennie o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek o godz. 18.00. W piątek Droga Krzyżowa o 17.30 i 19.30. O godz. 17.20 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. Spotkanie Akcji Katolickiej będzie w środę po Mszy św.
  8. W Niedzielę Palmową o godz. 18.00 odbędzie się plenerowe Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez naszych parafian pod kierunkiem Ks. Bogdana. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
  9. W tym tygodniu za ostatnimi ławkami zostanie umieszczony kosz na żywność dla biednych.
  10. W najbliższy piątek o godz. 17.30 w kościele parafialnym w Tymbarku odbędzie się  koncert pasyjny „Siedem ostatnich słów Jezusa na krzyżu”. Bliższe informacje są na tablicy ogłoszeń.
  11. Od najbliższego poniedziałku w naszej Parafii będą coroczne przeglądy i czyszczenia kominiarskie.
  12. Przed kościołem do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Mały Gość Niedzielny”, „Promyczek Dobra”. Zachęcamy do nabywanie baranków i paschalików.