Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2023 r.

1. Przeżywamy VI niedzielę zwykłą. Dzisiaj składamy ofiary do puszek na poszkodowanych w czasie trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  2. We wtorek obchodzimy święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa.
  3. W przyszłą niedzielę składka jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  4. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek o godz. 17.00.
  5. W sobotę o godz. 18:00 w naszym kościele będzie czuwanie modlitewne młodzieży z naszego dekanatu, a po nim zabawa integracyjna. Serdecznie zapraszamy młodzież z naszej parafii na to spotkanie.
  6. W tym tygodniu rozpoczęły się prace przy wieży, które są wykonywane przez Firmę ROB-GONT, a finansowane przez RDOŚ. Ponadto rozpoczęto montowanie witraży od strony południowej.
  7. Caritas Diecezji Tarnowskiej prosi o przekazanie 1,5 % podatku w rozliczeniach podatkowych, które będziemy składać do Urzędu Skarbowego w tym roku.
  8. W ostatnim tygodniu do wieczności odeszła śp. Maria Kubacik.