Zapraszamy na Koncert Papieski „Święty Jan Paweł II – Papież Wolności”

Zapraszamy na Koncert Papieski: „Święty Jan Paweł II – Papież Wolności” współorganizowany przez naszą parafię.  Koncert odbędzie się w niedzielę 23.10.2022 r. o godz. 18:00 w Limanowskim Domu Kultury, który posiada odpowiednią salę do zorganizowania takiego koncertu. W czasie koncertu zostanie przywołane nauczanie św. Jana Pawła II z Pierwszej Pielgrzymki do Ojczyzny, zostanie złożone świadectwo przez nawróconego narkomana, świadectwo stypendysty Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, a zespół Muzyczny „Syjon” wykona utwory znane z pielgrzymek św. Jana Pawła II do Ojczyzny. Udział w koncercie może być dobrą okazją do przypomnienia postaci i nauczania św. Jana Pawła II.

Bardzo prosimy osoby zainteresowane udziałem w koncercie o zgłoszenie się do zakrystii celem odebrania bezpłatnych wejściówek umożliwiających wejście do sali widowiskowej.

Bezpłatne wejściówki na koncert są także do odbioru w Limanowej w godzinach pracy kasy Kina Klaps oraz na godzinę przed koncertem (jeżeli pozostaną jeszcze wolne miejsca). 

Będzie zamówiony autobus, który zawiezie nas do Limanowej – zapisy na autobus w zakrystii. 

Zachęcamy do udziały w tym wydarzeniu.

Może Ci się również spodoba