Ogłoszenia duszpasterskie 02.10.2022 r.

 1. Dzisiaj 27 niedziela zwykła.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 3. wtorek – wspomn. św. Franciszka z Asyżu,
 4. środa – wspomn. Św. Faustyny Kowalskiej, zak.,
 5. piątek – wspomn. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
 6. Msza św. codziennie rano o godz. 7.00 i po południu o godz. 17:00. Nabożeństwo Różańcowe po mszy św. o godz. 17:00, a w niedziele przed Mszą św. o godz. 16:00. W piątek różanie będzie o godz. 16.30. Zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca w kościele i w domu.
 7. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek i I piątek miesiąca.
 8. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. i Nabożeństwo Różańcowe dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami, a w czwartek zapraszamy młodzież klasy siódmej i ósmej przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.
 9. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. natomiast w piątek od godz. 16:00. Również od tej godziny będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
 10. Z komunią św. do osób starszy i chory udamy się w piątek od godz. 8.00.
 11. Od wczoraj trwa tygodniowy odpust Matki Bożej Różańcowej w Bochni. Zachęcamy do udania się do tego sanktuarium. Program szczegółowy na tablicy ogłoszeń.
 12. Nauczycieli i wychowawców zapraszamy na pielgrzymkę do Porąbki Uszewskiej w dniu 8 października. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
 13. Do wieczności z naszej parafii odszedł Stanisław Cieślak. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 13.00.
 14. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Miłujcie się”, „Promyczek Dobra.

Może Ci się również spodoba