Ogłoszenia duszpasterskie 25.09.2022 r.

 1. Dzisiaj 26 niedziela zwykła.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • wtorek – wspomn. św. Wincentego a’Paulo, prezb.,
 • środa – wspomn. św. Wacława, męcz.,
 • czwartek – Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, święto,
 • piątek – wspomn. św. Hieronima, prezb. i dok. Kośc.,
 • sobota – wspomn. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziew., dok. Kość.
 1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.
 2. W sobotę rozpoczynamy Nabożeństwo Różańcowe, które będzie codziennie po mszy św. popołudniowej, a w niedziele przed Mszą św. o godz. 16-tej. Zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca w kościele i w domu.
 3. W tym tygodniu w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie na godz. 18.00. Postarajmy się licznie przyjść do naszej świątyni i przynieśmy na nie lampiony.
 4. W dniu 7 października jest organizowana całodzienna pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanym oraz do Ludźmierza. Zachęcamy do udania się do ty świętych miejsc. Zapisy w zakrystii.
 5. Wójt Gminy oraz Dyrektor Ośrodka Kultury w Dobra zapraszają nas na Festiwal Zespołów Regionalnych, który odbędzie się 2 października. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
 6. Z naszej parafii do wieczności odeszła Zofia Drab z Ługowiny.
 7. Intencje pogrzebowe za zmarłych, od których pogrzebów upłynął już ponad rok czasu zostały przekazane do odprawienia poza parafią (+Marię Tomerę, +Kazimierę Prorok, +Krystynę Woźniczkę, +Stanisława Stokłosę)

Może Ci się również spodoba