Ogłoszenia duszpasterskie 11.09.2022 r.

1. Dzisiaj 24 niedziela zwykła. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Wychowania.
  • poniedziałek – wspomn. Najśw. Imienia Maryi,
  • wtorek – wspomn. św. Jana Chryzostoma, bpa i dok. Kośc.,
  • środa – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Przed Mszą św. zostanie odprawiona Droga krzyżowa,
  • czwartek wspomnienie Maryi Panny Bolesnej,
  • piątek – wspomn. Św. Korneliusza, pap. I Cypriana, bp., męcz.
  1. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać święto młodzieży polskiej, której patronuje św. Stanisław Kostka.
  2. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie..
  3. Msze św. w tym tygodniu o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek o godz. 18.00.
  4. W dniach od 15 do 22 września będzie tygodniowy odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej w Limanowej. Nasza parafia jest zaproszona do sanktuarium w czwartek 22 września na godz. 10.00. program odpustu jest zamieszczony w gablotce.
  5. W dniu 17-tym września obchodzimy 83-tą rocznicę napaści sowieckiej na Polskę. Jest to Dzień Golgoty Wschodu – Dzień Sybiraka.
  6. Wczoraj miało miejsce błogosławieństwo dwóch ceremoniarzy z naszej parafii Filipa Kokoszki i Kamila Ceklarza, którzy do tej funkcji zostali przygotowani uczestnicząc w kursie.
  7. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”, „Promyczek Dobra”.