Ogłoszenia duszpasterskie 05.06.2022 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Składka jest przeznaczona na cele diecezjalne.
  2. Jutro drugi Dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
  3. W najbliższą niedziele obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  4. W tygodniu Msza św. codziennie o godz. 7.00 a ponadto w środę i w piątek o godz. 18-tej.
  5. W czwartek obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za kapłanów i o nowe powołania.
  6. W środę po Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnego Zespołu Synodalnego. Zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.
  7. Zbiórka do puszek w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  8. W dniu 19 czerwca w Starym Sączu będzie miało miejsce Diecezjalne Święto Rodziny. Zachęcamy do udania się na to święto rodziny z naszej Parafii. Jest organizowany autokar z Dobrej. Zapisy w zakrystii.
  9. Bóg zapłać młodzieży klas ósmych i ich rodzicom za dar 2000 zł. na obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  10. Bóg zapłać za wykonanie barierek i pracę przy ich montowaniu: Firmie Ludwika Gocala, Czesławowi i Rafałowi Cieślak, Grzegorzowi Jaśkiewiczowi
  11. W najbliższą niedziele będzie można nabyć płyty DVD z Misterium Męki Pańskie, które miało miejsce w Niedzielę Palmową.