Ogłoszenia duszpasterskie 22.05.2022 r.

1. Dzisiaj szósta niedziela wielkanocna. Po południu o godz. 16:00 będzie Nabożeństwo Majowe.
  2. Za tydzień będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  3. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. Ponadto w tym tygodniu obchodzimy:
  • wtorek – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, wspomnienie,
  • czwartek – św. Filipa Nereusza, prezb.
  1. Od poniedziałku do środy będziemy przeżywać dni krzyżowe, podczas których będziemy się modlili o urodzaje i Błogosławieństwo Boże w pracy rolnika. Udamy się do kapliczek w poniedziałek koło SKR-u, we wtorek koło szkoły, i w środę na Przenoszę. Zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach.
  2. Msza św. codziennie o godz. 7.00 i 18:00, a po niej Nabożeństwo Majowe. Starajmy się licznie przychodzić na MAJÓWKI.
  3. W czwartek obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych mamach w dniu ich święta.
  4. W najbliższy piątek młodzież z klas ósmych uda się wraz z ks. Bogdanem na rekolekcje przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.
  5. Obowiązkowe zebranie ministrantów, aspirantów i lektorów będzie jutro po Nabożeństwie Majowym.
  6. Przypominamy i zachęcamy do pielgrzymki, która jest będzie w dniach od 4 do 7 sierpnia. Na szlaku tej pielgrzymki znajdują się: Gietrzwałd, Święta Lipka, Gierłoż, Augustów, Sokółka, Święta Woda, Grabarka. Cena pielgrzymki 760 zł. Zapisy i zadatek 250 zł w zakrystii. Bliższe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń internetowej stronie naszej Parafii.