Ogłoszenia duszpasterskie 15.05.2022 r.

  1. Dzisiaj piąta niedziela wielkanocna.
  2. W tym tygodniu obchodzimy:
  3. poniedziałek – św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz., patrona Polski, święto. Jest on również patronem ks. Bpa Andrzeja Jeża. W naszych modlitwach pamiętajmy o ordynariuszu naszej diecezji,
  4. środa – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, prezb.
  5. Msza św., codziennie o godz. 7.00 i 18:00, a po niej Nabożeństwo Majowe. Starajmy się licznie przychodzić na majówki do kościoła i kapliczek.
  6. W nawiązaniu do Apelu Biskupa Tarnowskiego dotyczącego modlitwy w intencji Ojczyzny, skierowanego do nas w listopadzie 2021 roku, Parafialne Oddziały Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej, prowadzą krucjatę modlitwy w intencji naszej Ojczyzny i pokoju. W ramach tej krucjaty taka modlitwa w naszej parafii odbędzie się jutro, tj. 16 maja. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Ojczyzny oraz o pokój na Ukrainie i na świecie i Nabożeństwo Majowe. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie wszystkich Parafian!
  7. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego będzie w najbliższą środę po Nabożeństwie majowym.
  8. Dzisiaj o godz. 17.00 ostatni wykład ks. Prof. Krzysztofa Kościelniaka „Islam a chrześcijaństwo – perspektywy i problemy dialogu”.
  9. Bóg zapłać dzieciom pierwszokomunijnym za dar 1500 zł. przeznaczonych na obraz Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  10. Jutro o godz. 8.00 wyruszymy z pielgrzymką dzieci pierwszokomunijnych do Kalwarii Zebrzydowskiej i Łagiewnik. Są jeszcze wolne miejsca.

Może Ci się również spodoba