Ogłoszenia duszpasterskie 08.05.2022 r.

  1. Czwarta Niedziela Wielkanocna, którą przeżywamy, rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do życia konsekrowanego w świecie. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy dzień I Komunii św.
  2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, bpa i męcz. Głównego patrona Polski i diecezji,
  • sobota – św. Macieja Apostoła, święto.
  1. Msza św. codziennie o godz. 7.00 i 18-tej a po niej Nabożeństwo Majowe. Starajmy się licznie przychodzić na MAJÓWKI.
  2. W najbliższą niedziele na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klasy czwartej, przeżywając pierwszą rocznicę I Komunii św., będą dziękować Bogu za dar Eucharystii.
  3. W ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. i Nabożeństwo Majowe w środę młodzież z klasy siódmej wraz z rodzicami, a w czwartek młodzież klas ósmych wraz z rodzicami.
  4. W tym tygodniu rozpoczną się prace przy demontażu prospektu organowego, składaniu przywiezionych organów piszczałkowych. Od poniedziałku będzie zamknięte wejście na chór w związku z pracami przy organach. Również w tym tygodniu zostanie zamontowany witraż na jednym oknie oraz rozpoczną się prace przy układaniu granitu na schodach od strony ulicy. W związku z tym zostaną wyłączone te schody z użytku. Prosimy, aby korzystać z innych wejść.

Może Ci się również spodoba