Ogłoszenia duszpasterskie 01.05.2022 r.

 1. Dzisiaj 3 Niedziela Wielkanocna. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Weźmy chętnie do ręki Pismo św., które jest listem Boga skierowanym do
 2. We wtorek obchodzimy – UROCZYSTOŚĆ NMP – KRÓLOWEJ POLSKI – głównej Patronki Polski. Msze św. o godz. 7.00. 10.00 oraz 18.00.
 3. Ponadto w tym tygodniu obchodzimy:
 • poniedziałek – wspomn. św. Atanazego, bpa i dokt. Kośc.,
 • środa – wspomn. Św. Floriana, męcz.,
 • piątek – święto św. Filipa i Jakuba, Apostołów.
 1. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca maja. Spowiedź codziennie przed mszą św. a w piątek godzinę połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.
 2. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 będzie spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych z klasy 3 i ich rodzin. Natomiast w niedzielę o godz. 11.00 dzieci z klasy 3 przystąpią do I Komunii św. Kto może niech przyjdzie na jedną z dwóch Mszy św. czyli na 7.00, 9.00 i o 16.00.
 3. W piątek o 8.30 udamy się z posługą sakramentalną do chorych.
 4. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie na godz. 18.00. Postarajmy się licznie przyjść do naszej świątyni, aby w ten sposób odpowiedzieć na prośbę Maryi, jaką skierowała do nas przez dzieci Fatimskie. Postarajmy się przynieść na nie lampiony. Po mszy św. z figurką udamy się w procesji odmawiając różaniec.
 5. Msza św. codziennie o godz. 7.00 i 18:00, a po niej Nabożeństwo Majowe. MAJ – to miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. Starajmy się licznie przychodzić przez cały miesiąc na MAJÓWKI. Odprawiajmy je także wieczorem przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.
 6. Za tydzień będziemy przeżywać NIEDZIELĘ KAPŁAŃSKĄ. Naszymi modlitwami będziemy wspierać kapłanów i sprawę powołań a darem naszych serc wesprzyjmy nasze Seminarium Duchowne. Słowo Boże wygłosi do nas diakon z WSD w Tarnowie.
 7. Spotkanie Akcji Katolickiej będzie w środę po Mszy św.
 8. Parafia w Tymbarku organizuje katechezę przedmałżeńską w dniach 3 – 5 czerwiec.
 9. Gminny Ośrodek Kultury wraz z Parafią z Dobrej zapraszają na „Koncert Patriotyczny” w dniu 3 maja o godz. 17.00.

Może Ci się również spodoba