Ogłoszenia duszpasterskie 09.01.2022 r.

1. Dzisiaj w Święto Chrztu Pańskiego kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra w liturgii rozpoczyna się tak zwany okres zwykły w ciągu roku.
  2. Przypominamy, że chrzest dzieci w naszej parafii ma miejsce w drugą niedzielę danego miesiąca na sumie. Chrzest święty jest ważnym wydarzeniem religijnym nie tylko dla danej rodziny, ale jest radością całej wspólnoty parafialnej i dlatego powinien być udzielany w obecności wspólnoty wiernych.
  3. Msze św. w tym tygodniu codziennie rano o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek o godz. 17.00.
  4. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy wraz z rodzicami w piątek na godz. 17.00.
  5. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 będzie wykład ks. Prof. Krzysztofa Kościelniaka pt.: „Islam a chrześcijaństwo – perspektywy i problemy dialogu”. Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wykładzie.
  6. Szczepienie psów będzie w sobotę tj. 15 stycznia: Przenosza – od 9.00, Wola Skrzydlańska – od 9.00, Skrzydlna – od 10.30. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
  7. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Miłujcie się”, „Mały Gość Niedzielny”.
  8. Porządek kolędy:

Poniedziałek 13.00

1 ksiądz– Pozakrzynowiska

Wtorek 13.30

1 ksiądz – Drągówka od Państwa Opioła do pana Henryka Pazdura

Środa  13.30

1 ksiądz – Rola od państwa Nowaków

Czwartek 13.00

1 ksiądz Rynek od Państwa Papież do Pani Marii Cieślak

Piątek 13.30

1 ksiądzPodworecznik od Państwa Matykiewicz do państwa Maciołek

Sobota 8.30