Ogłoszenia duszpasterskie 02.01.2022 r.

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim.
  2. W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dziecka, w którym modlimy się w intencji misji. Dar ofiarny jest przeznaczony na cele misyjne związane z potrzebami diecezjalnymi i ogólnopolskimi. Po Mszach poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy. Msze św. tak jak w niedzielę. Również w tym dniu po Mszach św. młodzież z naszej parafii, przedstawi scenkę  bożonarodzeniową. Ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na różne projekty realizowane w krajach misyjnych. W Parafii Dobra jest organizowany Orszak Trzech Króli o godz. 12.00 na który zapraszają organizatorzy.
  3. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okresu Bożego Narodzenia.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek. Adoracja w piątek od godz. 16.00.
  5. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 7.00 rano a ponadto w piątek o godz. 17.00.
  6. Do chorych udamy się w piątek o godz. 8.30.
  7. Przed kościołem polecamy do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Miłujcie się”, „Promyczek Dobra”..
  8. Porządek kolędy:

Czwartek 13.00

1 ksiądzRola od państwa Nowaków

2 ksiądzŁugowina od SKR-u do państwa Knapczyków

Piątek 13.30

1 ksiądzPodworecznik od Państwa Matykiewicz do państwa Maciołek

2 ksiądz – Nizina pod Sępiną od Państwa Malec do Państwa Cieślaków

Sobota 8.30

– kolęda przeniesiona na późniejszy termin

1 ksiądz Działki od Państwa Płyś do pani Jaśkowiec i dalej Działki od Państwa Drab do Państwa Hanula.

2 ksiądzŁugowina od państwa Gabrzyckich do państwa Pala dalej od państwa Żabówka do państwa Tafel

Niedziela 13.00

1 ksiądz– Drągówka od Państwa Opioła do pana Henryka Pazdura