Ogłoszenia duszpasterskie 26.12.2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, a we wtorek święto Świętych Młodzianków Męczenników
  3. W piątek ostatni dzień roku 2021. W czasie Mszy św. połączonej z Nieszporami o godz. 16:00 będziemy dziękować za mijający rok 2021.
  4. W sobotę Nowy Rok i Święto Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Modlitw o pokój na świecie. Msze św. będą tak jak w niedzielę. Jest to zarazem pierwsza sobota miesiąca.
  5. W tygodniu Msze św. codziennie o godz. 7.00.
  6. W przyszłą niedzielę po porannej mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Składamy podziękowanie Akcji Katolickiej i Caritas za zorganizowanie kiermaszu, z którego dochód wynoszący 3800 został przeznaczony na rehabilitację dla dzieci z naszej Parafii.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie młodzieży i dorosłym za wykonanie pięknej dekoracji na święta Bożego Narodzenia.
  9. Ojcowie Cystersi zapraszają do „Żywej Szopki”. Bliższe informacje są na tablicy ogłoszeń.
  10. Przed kościołem można kupić: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się”, „Promyczek Dobra”