Ogłoszenia duszpasterskie 10.10.2021 r.

 1. Przeżywamy dziś 28 niedzielę zwykłą. Składka do puszek jest przeznaczona na pomoc dla młodzieży zdolnej, która pragnie się uczyć. Bóg zapłać za wasze ofiary.
 2. Po południu po Nabożeństwie Różańcowym i Mszy św., czyli o godz. 17.15 będzie miał miejsce Apel Papieski przygotowany przez Apostolską Grupę Młodzieżową. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia w nim udziału.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
 • środa – wspomn. bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.,
 • piątek – wspomn. św. Teresy od Jezusa, dziew. i dok. Kośc.,
 • sobota – wspomn. św. Jadwigi Śląskiej.
 1. Nabożeństwo Różańcowe codziennie po mszy św. o godz. 17:00, a w niedziele przed Mszą św. o godz. 16:00. Zachęcamy do odmawiania tej modlitwy w kościele czy też w domu.
 2. W czwartek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela. Zachęcamy do wzięcia udziału w Różańcu, który będzie ofiarowany w intencji nauczycieli i wychowawców żyjących jak i zmarłych.
 3. W naszej Diecezji do dnia dzisiejszego zostało zebranych ponad 20 ton nakrętek plastikowych, w wyniku czego wybudowane zostały w Czadzie dwie studnie, a trzecia jest w budowie w Republice Środkowoafrykańskiej. Ks. Stanisław Wojdak dziękuję za dar nakrętek. Można je składać w dalszym ciągu przy bibliotece parafialnej.
 4. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Z tej okazji porządkujemy groby naszych zmarłych. Bardzo prosimy, aby zachować porządek przy sprzątaniu. Szkło po zniczach, elementy z tworzyw sztucznych wrzucamy do kontenera, natomiast pozostałe śmieci do śmietnika koło kontenera.
 5. W sanktuarium w Dobrej w najbliższą sobotę odbędzie się Koncert Papieski o godz. 19.00. Bliższe informacje są w gablotce.

Może Ci się również spodoba