Ogłoszenia duszpasterskie 03.10.2021 r.

 Dzisiaj 27 niedziela zwykła.

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • poniedziałek – wspomn. św. Franciszka z Asyżu,
 • wtorek – wspomn. św. Faustyny Kowalskiej, dziew.,
 • czwartek – wspomn. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
 1. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Zbiórka do puszek jest przeznaczona na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. O godz. 18.00 zapraszamy na Apel Papieski, który poprowadzi młodzież z Apostolskiej Grupy naszej Parafii. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tym apelu i uczczenia św. Jana Pawła II.
 2. Dzisiaj rozpoczyna się tygodniowy odpust Matki Bożej Różańcowej w Bochni. Zachęcamy do udania się do tego sanktuarium. Program szczegółowy na tablicy ogłoszeń.
 3. Msza św. codziennie rano o godz. 7.00 i po południu o godz. 17:00. Nabożeństwo Różańcowe po mszy św. o godz. 17:00, a w niedziele przed Mszą św. o godz. 16:00. Zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca w kościele i w domu.
 4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek miesiąca. Różaniec będzie ofiarowany w intencji kapłanów, kleryków oraz z prośbą o nowe powołanie do kapłańskie i zakonne. Zapraszamy szczególnie kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami.
 5. We wtorek zapraszamy na mszę św. i Nabożeństwo Różańcowe dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.
 6. Próba Parafialnej Orkiestry odbywa się co piątek o godz. 18.00 z dziećmi uczącymi się grać na instrumentach, a co dwa tygodnie o godz. 19.00 ze starszymi orkiestrantami. Bardzo prosimy o powrót do orkiestry, tych którzy do niej należeli oraz zapisywanie się tych, którzy posiadają talent muzyczny i chcieli by grać na chwałę Bożą. Orkiestrę prowadzi i uczy grać na instrumentach dętych Mieczysław Biel.
 7. Bóg zapłać Ludwikowi Gocalowi i jego Firmie za wykonanie barierek na parking oraz Andrzejowi Pazdurowi i Kazimierzowi Pazdanowi za ich montaż.

Może Ci się również spodoba