Ogłoszenia duszpasterskie 26.09.2021 r.

1. Dzisiaj 26 niedziela zwykła.
  • poniedziałek – wspomn. św. Wincentego a’Paulo, prezb.,
  • wtorek – wspomn. św. Wacława, męcz.,
  • środa – świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, święto,
  • czwartek – wspomn. św. Hieronima, prezb. i dok. Kośc.,
  • piątek – wspomn. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziew., dok. Kość.,
  • sobota – wspomn. św. Aniołów Stróżów.
  1. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca października.
  2. W piątek rozpoczynamy Nabożeństwo Różańcowe, które będzie o godz. 17.30, a po nim Msza św. W niedziele Nabożeństwo Różańcowe przed Mszą św. o godz. 16-tej. Zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca w kościele i w domu.
  3. W tym tygodniu w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie na godz. 18.00. Postarajmy się licznie przyjść do naszej świątyni i przynieśmy na nie lampiony.
  4. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. natomiast w piątek od godz. 17:00. Również od tej godziny adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek udamy się do chorych od 8.30.
  6. Nauczycieli i wychowawców zapraszamy na pielgrzymkę ko Królowej Rodzin do Chorzelowa w dniu 9 października. Zapisy w zakrystii. Bliższe informacje są na tablicy ogłoszeń.