Ogłoszenia duszpasterskie 19.09.2021 r.

 1. Dzisiaj 25 niedziela zwykła.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • poniedziałek – wspomn. św. Andrzeja Kim Taegona, prezb., Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy, męcz.
 • wtorek – Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty,
 • czwartek – wspomn. Św. Pio z Pietrelciny, prezb.
 1. Msze św. w tym tygodniu codziennie rano o godz. 7.00, a ponadto w środę i piątek o 18-tej.
 2. W środę na Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączonej z modlitwami do św. Anny będziemy polecać będziemy matki oczekujące dziecka.
 3. Spotkanie Zespołu Synodalnego i Rady Duszpasterskiej będzie w najbliższy wtorek o godz. 19.00.
 4. Diecezjalny Apostolat Trzeźwości zaprasza na pielgrzymkę trzeźwościową do Szczepanowa w najbliższą niedzielę. Bliższe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.
 5. Po Mszy św. będą rozprowadzana za darmo książki pt. „Skrzydlna w ogniu wojny 1939-1945” wydane przez Stowarzyszanie Miłośników Historii, Tradycji i Kultury Ziemi Skrzydlańskiej. Intencją Stowarzyszenia jest, aby w każdym domu był jeden egzemplarz. Bóg zapłać Stowarzyszeniu za trud wydania tej książki, która pozwoli chronić wydarzenia II Wojny Światowej od zapomnienia.
 6. Wójt Gminy Dobra przypomina o obowiązku udziału w Narodowym Spisie Powszechnym, który trwa do 30 września, a Starosta informuje o wyłożonym do publicznego wglądu projektu modernizacji gruntów i budynków w Chyszówkach, Dobrej, Gruszowcu, Jurkowie, Półrzeczkach i Wilczycach. Bliższe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.

Może Ci się również spodoba